Не Угорщина і не ОРДЛО: експерт розповів, що заважає Україні вступити до НАТО

Дмитро Снєгирьов назвав головний фактор для отримання ПДЧ

Не Угорщина і не ОРДЛО: експерт розповів, що заважає Україні вступити до НАТО

Україна має зробити низку кроків, щоб отримати План дій щодо членства в НАТО — про це розповів військовий експерт, співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Якщо відповідно будуть проведені реформи щодо матеріально-технічного забезпечення ЗСУ і введено елемент громадського контролю над діяльністю цієї складової, то тоді ми можемо говорити про практичні кроки щодо вступу України до НАТО", — сказав він.

Читайте також: Путін підвищуватиме ставки — Клімкін розповів, коли чекати провокацій Росії

Популярні відео

Експерт зазначив, що ані ситуація на сході, ані позиція Угорщини щодо України не заважають вступу до НАТО.

"До речі, хотів би спростувати чутки про те, що проблема анексованого Криму та ОРДЛО не дозволить Україні вступити до НАТО – це не відповідає дійсності. Так само не відповідає дійсності й теза з приводу того, що окремі члени НАТО, зокрема Угорщина, можуть заблокувати питання вступу України до НАТО або отримання Україною документів, необхідних для реформування нашого сектору безпеки. Це все відволікання уваги на негідний об’єкт, не більше того. Все залежить від політичної волі українського політичного керівництва", — сказав він.

Раніше представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш розповів, що президент Росії Володимир Путін зацікавлений в створенні на території України буферної зони між Росією і блоком НАТО.

Джерело Україна 24 Теги