Військова небезпека існує — Арестович про загрозу з боку Росії

Олексій Арестович розповів, чи зважиться Росія на повномасштабний наступ

Військова небезпека існує — Арестович про загрозу з боку Росії

Військова небезпека з боку Росії існує — про це заявив радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на каналі "Україна 24".

"Я думаю, зараз йде стратегічна кампанія з дезінформації, завдання якої — справити враження на колективний Захід, насамперед на США, Велику Британію, Францію та Німеччину, і на вище військово-політичне керівництво України з тим, щоб нас налякати та змусити піти на певні поступки.

Міць путінського режиму як такого — це помста і спроба відігратися за слова Байдена, який назвав Путіна вбивцею, двічі повторив і відмовився з ним спілкуватися, і на ті кроки, які робить президент Зеленський в боротьбі з внутрішньою корупцією і переслідуванням проросійської опозиції", — сказав він.

Читайте також: Залякування Путіна втратили значення — журналіст розповів, хто допоможе Україні

Популярні відео

При цьому Арестович вважає, що посилення бойових дій малоймовірне.

"Військова небезпека існує, але, я думаю, вона не вийде за межі фронту, який ми й так вже маємо. І ймовірність наступу з Криму або повномасштабного наступу з території Росії я оцінюю як досить низьку. Хоча блеф, який організовує Кремль, якраз намагається показати її як високу.

Треба розрізняти, до чого реально готовий Кремль, і блеф в стратегічному масштабі. блеф якраз показує, що нібито вони вже зважилися, вже закотили рукави та готові до повномасштабного... Я думаю, вони не готові до повномасштабних (військових дій - ред.). Але провокації на фронті я цілком допускаю", — сказав він.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков оцінив ситуацію на Донбасі та загрозу з боку російських військ.

Джерело Україна 24 Теги