Дуже великі гроші: Разумков розповів, чи може Україна виробляти вакцину від COVID-19

Дмитро Разумков відповів, чи варто сподіватися на виробництво вакцини від коронавірусу в Україні

Дуже великі гроші: Разумков розповів, чи може Україна виробляти вакцину від COVID-19

Про можливість створення української вакцини від коронавірусу та виготовлення зарубіжних вакцин в Україні розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на каналі "Україна 24".

"Раніше лунали заяви про те, що у нас вже є напрацювання з вакцини, що вона незабаром з’явиться. Краще таких обіцянок не давати, краще дочекатися, поки українські вчені її розроблять, потім вже про це говорити. 

Я чую багато пропозиції щодо того – а давайте закупимо технології, давайте тут почнемо виробляти. Та давайте будемо відверті – шанси на те, що нам хтось цю технологію продасть у сьогоднішніх умовах дуже невеликі, тому що будь-яка технологія сьогодні коштує великі-великі гроші, сьогодні це політика, це економіка, геополітика, це можливість впливати, і від такого інструменту іноземний бізнес не зможе відмовитись", — сказав він.

Читайте також: Нові штами коронавірусу дісталися до України: що потрібно знати

Популярні відео

Разумков вважає, що зараз краще зосередитися на тих вакцинах, які вже існують.

"Якщо з’явиться українська вакцина – добре, тоді в нас буде більше можливостей вакцинувати українських громадян. Але чекати лише цього варіанту точно не варто, зараз ми маємо зайнятися пошуком тих вакцин, які вже є у світі, але також ми повинні врахувати, що ці вакцини повинні максимально відповідати стандартам безпеки, які ми могли б гарантувати нашим громадянам", — сказав він.

Раніше голова МОЗ Максим Степанов розповів, яка кількість доз вакцин від коронавірусу загалом має надійти в Україну.

Джерело Україна 24 Теги