Окупанти не дають людям виїхати з Донбасу — подробиці від Держприкордонслужби

Людей щодня випускають з окупованих територій тільки через один КПВВ

Окупанти не дають людям виїхати з Донбасу — подробиці від Держприкордонслужби

З семи відкритих контрольних пунктів в'їзду-виїзду на Донбасі щоденний пропуск здійснюється лише в Станиці Луганській, а через Новотроїцьке можна пройти лише в понеділок та п’ятницю. Про причини розповів пресофіцер Східного регіонального управління Держприкордонслужби Ігор Лизогуб у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Відповідно до рішення командувача Операції об’єднаних сил, починаючи з 10 листопада 2020 року, всі КПВВ на контрольованій території відкриті та готові забезпечувати щоденний пропуск громадян. Проте рух блокується з боку тимчасово окупованої території. Відтак щоденно громадяни перетинають лінію розмежування в Станиці Луганській, а навпроти КПВВ "Новотроїцьке" окупанти двічі на тиждень дають людям можливість перетнути лінію розмежування", — сказав він. 

Читайте також: Звична тактика Путіна — в ТКГ розповіли про плани Росії щодо Донбасу

Популярні відео

Також Лизогуб відповів, чи можна на КПВВ пройти експрес-тестування на коронавірус.

"Дані пункти проходження тестування розміщені за межами КПВВ, в сервісних зонах. Наразі це Станиця Луганська та Новотроїцьке. Громадяни там проходять тестування за бажанням. Наразі в межах гуманітарних дорожніх коридорів ситуація стабільна", — сказав він.

Раніше представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш розповів, що Росія не зацікавлена у відкритті КПВВ.

Джерело Україна 24 Теги