Посилення карантину: в Києві анонсували нові штрафи для порушників

Столиця щодня ставить новий антирекорд захворюваності

Посилення карантину: в Києві анонсували нові штрафи для порушників

У Києві в рамках посилення карантину штрафуватимуть роботодавців за недотримання протиепідемічних правил у закритих приміщеннях, де працюють люди.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан.

"Сьогодні основне завдання – зменшити мобільність населення, не допустити в організованих колективах скупчення перебування в закритих приміщеннях. Тому що ми сьогодні фіксуємо щодня антирекорд захворюваності, смертності серед людей саме в організованих колективах, які уникають протиепідемічних заходів у закритих приміщеннях", - зазначив Рубан.

Читайте також: Локдаун у Києві: з'явилося важливе уточнення щодо роботи транспорту

Популярні відео

За його словами, з боку влади Києва з понеділка буде жорсткий моніторинг організованих колективів у закритих приміщеннях.

"Будуть уже наполягати із застосуванням відповідних нормативних актів щодо обмеження роботи деяких організованих колективів. Тому що ми на минулому тижні моніторили організовані колективи. На жаль, 85% колективів працювали в повному обсязі, в приміщеннях не дотримуються дистанції, режиму носіння масок. Тому ми будемо штрафувати таких роботодавців мінімум на 34 тис. грн. Що стосується невиконання протиепідемічних заходів – будемо направляти правоохоронні органи для вжиття негайних заходів", - сказав Рубан.

Читайте також: Цілком можливо — Кличко про введення комендантської години в Києві

Раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які карантинні обмеження діятимуть під час локдауну в столиці з 5 квітня.

Джерело Україна 24 Теги