На випадок війни: українцям пояснили, як зібрати "рюкзак для виживання"

Інструктор з виживання порадив завжди бути готовим до найгірших сценаріїв

На випадок війни: українцям пояснили, як зібрати "рюкзак для виживання"

У кожного українця під рукою завжди повинен знаходитися аварійний комплект на випадок війни.

Таку думку озвучив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" інструктор з виживання і безпеки Ігор Молодан.

"Ситуація завжди однакова - або буде війна і загроза, або її не буде. Я б рекомендував готуватися, звісно, до найгіршого сценарію, але вірити в краще", - сказав він.

Читайте також: Треба готуватися до найгіршого – "слуга народу" про військові маневри Росії

Експерт розповів, що в нього є кілька варіантів таких запасів:

"Це аварійний комплект, який я щодня з собою ношу: це невеликий ножик, це баф - такий шарф, це вологі серветки, ковдра компактна, багатофункціональна - речі, які можуть допомогти в будь-яких екстремальних ситуаціях".

Популярні відео

Молодан зазначив, що носить з собою такий комплект практично щодня, тому що він "не обмежує рухи й може в різних ситуаціях допомогти".

"Крім цього, я б рекомендував мати тривожний рюкзак... Паспорт і документи я з собою не завжди ношу, але в цьому рюкзаку в мене є все - від необхідних медикаментів до дрібниць: ножик трохи більший, фляга, очищувач для води, ще якісь речі. Він неважкий, багато не займає місця, але протягом 2-3 хвилин я його можу прихопити й евакуюватися, якщо знадобиться, або повернутися в армію для захисту інтересів своєї країни", - сказав він.

Також експерт висловив думку, що в школах найголовнішим предметом повинна бути "не математика, не фізика, а основи безпеки життєдіяльності".

Читайте також: За рік українці в 4 рази більше зверталися за допомогою - психолог пояснила причину

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що Росія під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Захід 2021" стягує війська до кордону з Україною.

Експерт-міжнародник Євген Добряк на телеканалі "Україна 24" озвучив прогноз, чого чекати від президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги