Тотальний локдаун і комендантська година: чи посилять карантин, розповіли в Кабміні

Олег Немчінов розповів, який режим карантину діятиме в Україні найближчим часом

Тотальний локдаун і комендантська година: чи посилять карантин, розповіли в Кабміні

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов розповів у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", чи розглядає уряд питання введення локдауну по всій країні.

"Зараз не обговорюється питання введення всеукраїнських обмежень. Ми заохочуємо місцеві громади самостійно вирішувати в межах своєї компетенції, особливо в тих областях, де вже введено червоний рівень епідемічної небезпеки. Зокрема, це Київ, де місцева рада ухвалила рішення, окремі обмеження діють в регіонах з помаранчевою зоною на рівні червоної, — зокрема, в Рівненській області. Зараз ми працюємо в режимі адаптивного карантину", — сказав він.

Міністр підкреслив, що питання введення комендантської години також не обговорюється.

Читайте також: Нові штами коронавірусу дісталися до України: що потрібно знати

Популярні відео

Також Немчінов розповів про ситуацію на Прикарпатті, де був сильний спалах третьої хвилі коронавірусу.

"Показники з госпіталізації в Івано-Франківській області стали значно кращі, ніж були на початку введення червоної зони. Наскільки мені відомо, навіть мобільний госпіталь ДСНС звідти перенесли. Думаю, якщо буде подання від Міністерства охорони здоров'я (про виведення регіону з червоної зони — ред.), то державна комісія ТЕБ та НС (техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій — ред.) розгляне його і задовольнить", — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи буде в Україні тотальний локдаун через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги