Чи введуть комендантську годину в Україні — Степанов дав відповідь

Міністр охорони здоров'я розповів, як працюють обмежувальні заходи

Чи введуть комендантську годину в Україні — Степанов дав відповідь

Запровадження комендантської години через карантин в Україні не обговорюється. Про це заявив голова МОЗ Максим Степанов у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Ми ніколи не вели таких розмов. Введення комендантської години, якщо говорити навіть суто юридично, можливе, тільки якщо на території країни буде введено надзвичайний стан. Там є відповідний механізм введення цього надзвичайного стану, погодження, відповідно, Верховною Радою, затвердження президентом, після чого можуть бути введені такі заходи", — сказав він.

Читайте також: З України масово їдуть лікарі — ексміністр озвучив статистику

Популярні відео

Степанов наголосив, що карантинні обмеження приносять результати.

"У нас зараз 11 областей знаходяться в адаптивному карантині. Виходячи з ситуації, яка у нас є, з нашої стратегії, ви можете бачити ефективність нашого плану адаптивного карантину, тому що вірус розвивається по регіонах, областях. Спочатку була Івано-Франківська область, Чернівецька область, потім почали доєднуватися інші області, але водночас стабілізується ситуація в перших двох. Тут є інша річ: все, що нам потрібно - щоб дотримувалися тих карантинних обмежень, які є. Коли в Києві червоний рівень епідбезпеки й водночас проходять ярмарки – це неприпустимо", — сказав він.

Раніше Степанов розповів, чи оголосять в Україні тотальний локдаун через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги