Путіну це не потрібно: військовий експерт розповів, чому нападу на Україну не буде

Михайло Самусь розповів, як вважають за краще діяти в Кремлі

Путіну це не потрібно: військовий експерт розповів, чому нападу на Україну не буде

Військовий експерт Михайло Самусь в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі «Україна 24» розповів, чи можливий наступ російської армії на Україну. 

"Про те, що, можливо, буде наступ – я б так не казав, оскільки (російські – ред.) війська там (на українсько-російському кордоні – ред.) зібрані з 2017 року. Тому те, що зараз відбувається – це подальше нарощування боєздатності збройних сил Росії до розширення агресії проти України. Але ще не факт, що воєнно-політичне керівництво ухвалить таке рішення.

З точки зору того, чим зараз займається Росія – на мою думку, здійснюється широкомасштабна інформаційно-психологічна операція проти України, оскільки йдуть заяви, якщо читати російські ЗМІ, що в Україні зараз знову почнеться "громадянська війна", що український уряд не контролює ситуацію, йде хаос, колапс з вакцинацією", — зазначив експерт.

Читайте також: Військові маневри Росії біля кордонів України: озвучено прогноз, чого чекати від Путіна

Популярні відео

Він наголосив, що Росія веде комплексну, гібридну війну, тому військовий компонент – лише один з компонентів, і застосовується у крайньому разі.

"У Путіна немає великого бажання отримати нові санкції, нові покарання. Він не любить відповідальності, він КДБшник, який проводить таємні операції та завжди говорить, що його там не було. Наразі я не бачу передумов, щоб Путін дав наказ армії йти у наступ, оскільки ЗСУ не такі, як у 2014 році, і воюватимуть. Це в будь-якому разі призведе до десятків тисяч загиблих, мільйонів біженців і відповідальності Путіна. Йому це не потрібно. Йому треба розхитувати ситуацію в Україні, послаблювати її та встановлювати контроль над Україною будь-яким способом – фінансовим, економічним, інформаційним, політичним. Військовий спосіб – не найкращий", — заявив Самусь.

Читайте також: Самі вже 150 років воюють, а ми нібито провокуємо: Кравчук жорстко висловився про Росію

Раніше головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак під час виступу у Верховній Раді заявив, що Росія стягує війська до кордону з Україною.

Джерело Україна 24 Теги