Можливості армії підвищаться — експерт про важливе нововведення

Владислав Селезньов розповів про переваги нового закону про призов резервістів

Можливості армії підвищаться — експерт про важливе нововведення

Можливості української армії зростають — таку заяву зробив колишній спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", коментуючи ухвалений Верховною Радою законопроєкт, який дозволить призивати на військову службу резервістів.

"Те, що я чую від військових, викликає позитивні емоції, вони вважають прийняття проєкту закону 3553 про вдосконалення процесу, пов'язаного із призовом на службу резервістів, значним кроком, який підвищує можливості Збройних сил. Для того, щоб прийняти рішення для призову цієї категорії військовослужбовців, не потрібно буде виконувати довгу за часом процедуру, а приймати рішення оперативно, в короткий часовий проміжок. Відповідно, можливості української армії зростають за короткий період", — сказав він.

Читайте також: Небезпечних сценаріїв дуже багато - генерал сказав, звідки чекати удару Росії

Селезньов запевнив, що причин для зловживань немає.

"З боку широкого прошарку українського суспільства ми бачимо неоднозначну реакцію, є певні побоювання з приводу того, що, використовуючи норми цього закону, будуть застосовуватися певні методи впливу на певні категорії громадян, але я поки не бачу серйозних причин, щоб вважати, що такий закон буде використовуватися поза інтересами національної безпеки України", — сказав він.

Популярні відео

Новий закон пропонує ввести новий вид служби в армії ㅡ військову службу за призовом людей серед резервістів в особливий період. Відповідно до закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію, крім цільової, або з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях.

Джерело Україна 24 Теги