Важливе нововведення у призові в армію: військовий експерт дав роз'яснення

"Раніше військова мобілізація відбувалася дуже довго - тиждень-два", - зазначив експерт

Важливе нововведення у призові в армію: військовий експерт дав роз'яснення

Військовий експерт Олег Старіков в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментував ухвалення Верховною Радою закону про призов в армію без відповідної мобілізації в разі особливого періоду.

«Такого не може бути, тому що для того, щоб дали призовне свідоцтво і потім поставили на облік, ти повинен прийти і пройти медкомісію, яку проводить держава. За електронними військовими квитками, ця система зроблена, щоб збільшити систему мобілізаційної готовності. Наприклад, при оголошенні особливого періоду або надзвичайної бойової готовності», - зазначив експерт.

Читайте також: Обороноздатність понад усе: Борис Колесніков назвав єдиний спосіб зміцнити армію

Популярні відео

«Раніше як було - надходить команда, потім військкомати починають посильними або оголошують, це відбувається дуже довго, тиждень-два. Тепер просто буде - смс на телефон, і ти за 24 години приходиш у приписану бойову частину, у тебе вже там є місце, зброя виділена, спорядження, ти поставлений на забезпечення. Все, поставили в стрій і пішли воювати. Я вважаю це збільшенням рівня мобілізаційної готовності, що веде до поліпшення обороноздатності нашої країни», - додав Старіков.

Читайте також: "Армія і демосковізація": в Україні запропонували нову формулу миру для Донбасу

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" представник управління персоналу Генштабу Збройних сил Валерій Дендебера повідомив, що Україна призиває в армію менше людей, ніж Росія, оскільки "є можливість знижувати планку призову" і, крім того, у Росії більша армія.

Джерело Україна 24 Теги