За програмою "Велике будівництво" оновлюють 5 приймальних відділень лікарень Київщини

Модернізація відділень почалася минулого року одночасно в 12 медустановах, 7 вже завершені

За програмою "Велике будівництво" оновлюють 5 приймальних відділень лікарень Київщини

В опорних медзакладах Київської області відповідно до президентської програми “Велике будівництво” триває модернізація п’яти приймальних відділень, у трьох з них роботи на фінальній стадії.

Про це повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

Роботи завершуються в Ірпінській центральній міській лікарні, а також Обухівській та Тетіївській центральних районних лікарнях, де ступінь будівельної готовності становить 94-99%.

"Питанню розвитку медичної інфраструктури тривалий час не приділяли належної уваги. Проте завдяки ініціативі президента минулого року в усій Україні розпочались активні роботи в напрямі розбудови цієї сфери. І наша область не стала виключенням. Цього року продовжуємо вдосконалювати медичні заклади нашої області, адже від цього залежить здоров’я і життя мешканців Київщини", – наголосив Лісовик.

Читайте також: На дорозі до популярного українського курорту розпочалося "Велике будівництво"

Він нагадав, що модернізація приймальних відділень почалася минулого року одночасно у 12 медзакладах, з яких 7 вже завершені. Нові приймальні отримали Білоцерківська лікарня №2, Бориспільська багатопрофільна клінічна лікарня, а також Броварська, Вишгородська, Іванківська, Макарівська та Миронівська центральні районні лікарні.

Читайте також: "Велике будівництво": ключовий міст на трасі Н-31 будують з випередженням графіка

За даними заступника керівника Офісу президента та координатора “Великого будівництва” Кирила Тимошенка, план програми на 2021 рік передбачає оновлення 177 приймальних відділень по всій країні.

Джерело Киевская ОГА Теги