З України масово їдуть лікарі - ексміністр озвучив статистику

Головна проблема - низькі зарплати медиків, заявив Павло Розенко

З України масово їдуть лікарі - ексміністр озвучив статистику

В Україні в умовах епідемії коронавірусу десятки тисяч медиків звільняються з роботи і їдуть на заробітки.

Про це заявив в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" колишній віцепрем'єр-міністр Павло Розенко.

"Перше питання - медики. 500 тис. у Польщі - це до коронакризи. Зараз, за останніми даними Фонду соцстрахування, в Польщі 725 тис. Основний відтік кадрів з України - медичні працівники. За рік 75 тис. медпрацівників пішли з роботи в Україні, і велика частина поїхала на заробітки. Це питання пріоритетів. Після ухвалення бюджету розповідали, що всім медикам на 30% збільшать зарплату. Запитайте зараз у будь-якого медика, вже три місяці минуло, хоч одному підвищили зарплату? Ні", - підкреслив Розенко.

Читайте також: Степанов прояснив долю "ковідних" доплат для лікарів

Популярні відео

За його словами, єдина категорія працівників державного сектора України, яка отримала збільшення зарплати з 1 січня - співробітники прокуратури.

"Вони сьогодні "найбідніша верства населення", їм перенаправили 2 млрд грн, зокрема знявши з Пенсійного фонду, щоб забезпечити "свою" прокуратуру. Ось пріоритетність", - заявив ексвіце-прем'єр.

Читайте також: "Культурних слів бракує": лікарка оцінила ідею "слуги народу" щодо вакцинації

Раніше лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що сьогодні зарплати українських медиків "менші за допомогу по безробіттю".

Джерело Україна 24 Теги