Посилення карантину в Києві - ексміністерка розповіла, чи потрібен локдаун

Зоряна Скалецька нагадала про ситуацію із завантаженістю київських лікарень

Посилення карантину в Києві - ексміністерка розповіла, чи потрібен локдаун

 

Запровадження в Києві локдауну з 5 квітня було очікуваним кроком, оскільки ситуація з поширенням коронавірусу в столиці стала критичною.

Про це заявила в ефірі програми "Сьогодні Увечері" на телеканалі "Україна 24" екс-міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

"З приводу доцільності (локдауну в Києві - ред.) - вже тижні 2 тому завантаження ліжок було критичним, лікарі скаржилися на те, що дуже важко госпіталізувати пацієнтів. Я так розумію, що сподівалися, що збільшиться кількість ліжок за рахунок відомчих установ, але так як не знайшли порозуміння, то наступним кроком, якщо немає збільшення кількості ліжок, є посилення обмежень по контактах, щоб зупинити поширення вірусу в Києві. Я очікувала, що однозначно відбудуться ці обмеження і що буде продовжено до 16 квітня, а не 9 квітня, як раніше", - сказала Скалецька.

Читайте також: Робота переходить в онлайн - експерт з працевлаштування порадила, як знайти себе

Популярні відео

За її словами, ситуація з коронавірусом у столиці може стати контрольованішою за 2-3 тижні.

"Буде менше необхідності в госпіталізації та медичній допомозі. Одночасно з цим ми бачимо спад захворюваності в регіонах", - сказала ексміністерка.

Читайте також: Число хворих зростатиме: Степанов дав новий прогноз про коронавірус

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи оголосять в Україні тотальний локдаун через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги