Путіна в Раді обізвали "х**лом" - Гордон оцінив вчинок депутатки

Журналіст викрив нардепку Вікторію Сюмар у піарі

Путіна в Раді обізвали "х**лом" - Гордон оцінив вчинок депутатки

Заява нардепки від "Європейської солідарності" Вікторії Сюмар, яка на засіданні Верховної Ради назвала президента Росії Володимира Путіна "х**лом", є звичайним піаром.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

На запитання, наскільки правильно в Раді вимовляти "Путін - х**ло", журналіст відповів:

"Колись Ходжа Насреддін сказав: скільки не кажи "халва", в роті солодше не стає. Скільки не кажи Путін - "ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла", від цього не змінюється те, що повинно було вже Путіна відігнати від України. Від цього не стає менше корупції всередині України, зокрема і в українській армії, від цього не стає вище дух української армії".

Читайте також: "СБУ їх чудово знає": Гордон розповів про агентів Росії в Україні

Популярні відео

 

На думку Гордона, заява Сюмар - "це все піар, і піар вже нецікавий".

"Для початку потрібно говорити про те, чому в нас сьогодні, у воєнний час, як показав переконливо Саакашвілі, 37 млрд доларів крадуть з бюджету щорічно, зокрема чому на митниці крадуть 3 млрд доларів на рік, за найскромнішими підрахунками. Друге - треба розібратися, що відбувається в армії", - вважає Гордон.

Читайте також: "Це свинство": Гордона обурило ставлення країн Заходу до Путіна

Нагадаємо, нардепка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар 30 березня з трибуни Верховної Ради двічі назвала президента Росії Володимира Путіна "х**лом".

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що брав участь в ефірах російських телеканалів заради того, щоб назвати Володимира Путіна злочинцем.

Джерело Україна 24 Теги