Політолог пояснив, чому прихильники Стерненка зламали двері в Офісі президента

Володимир Фесенко вважає, що поліція прорахувалася

Політолог пояснив, чому прихильники Стерненка зламали двері в Офісі президента

Політолог Володимир Фесенко вважає, що Офіс президента постраждав під час акції на підтримку активіста Сергія Стерненка через те, що учасникам протесту не було куди вихлюпнути агресію.

Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні ввечері" на каналі "Україна 24".

"Те, що відбулося на Банковій - це такий і політичний, і психологічний феномен. У поліції був розрахунок, що якщо не буде поліції - не буде конфлікту, але так не вийшло. Думаю, хтось спеціально планував щось таке, продемонструвати агресивний перформанс, показати свою силу, зганьбити і Офіс президента, і всю президентську команду, а заодно і міністра внутрішніх справ. А у когось просто стихійний викид агресії", - сказав політолог.

Читайте також: Ніхто не завдавав шкоди — адвокат Стерненка про акцію під Офісом президента

Популярні відео

Фесенко зазначив, що, оскільки протестуючі не змогли застосувати агресію до поліції, вони стали трощити будівлю Офісу президента.

"Ми хотіли побитися". Для фанатів "побитися з ментами" - хлібом не годуй, це просто сенс життя. А тут битися ні з ким. І вони свою агресію почали виливати на двері, на вікна, розмальовувати стіни, деякі люди схильні до цього. Так що те, що сталося, з одного боку було закономірно, а з іншого - поліція не очікувала такого", - сказав Фесенко.

Читайте також: Акція за Стерненка: в Авакова розповіли, скількох учасників планують покарати

На його думку, влада врахувала все це, і в подальшому залучатиме поліцію до таких подій.

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Сьогодні ввечері" на телеканалі "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що під час акції "були спроби провокаторів викликати насильство, викликати поліцію для того, щоб пролилася кров", і назвав протестуючих "скінхедами ".

Джерело Україна 24 Теги