Ситуація кричуща – нардеп про причини аварії потяга "Інтерсіті"

Костянтин Бондарєв заявив про необхідність реформування "Укрзалізниці"

Ситуація кричуща – нардеп про причини аварії потяга "Інтерсіті"

В Україні сьогодні тисячі кілометрів залізничних колій потребують ремонту, їх використання небезпечне.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" повідомив народний депутат від "Батьківщини", член парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв, коментуючи аварію потяга "Інтерсіті" в Запорізькій області.

"Ситуація кричуща. Почуйте тільки цифри - 8 тис. км колій потребують сьогодні ремонту, їх подальше використання небезпечне... Ми вимагали минулого року фінансовий план і хотіли побачити, яким чином будуть відновлюватись колії, проводитись ремонтні роботи і підвищуватись рівень безпеки. На жаль, поки що ми нічого не почули", - заявив нардеп.

Читайте також: Аварія потяга "Інтерсіті" біля Запоріжжя: озвучені нові деталі

Популярні відео

Бондарєв вважає, що виправити ситуацію могла б реформа "Укрзалізниці".

"Реформа сьогодні на часі. Треба поділити цю компанію на різні напрямки. Вантажні перевезення сьогодні дають понад 20 млрд грн прибутку цій компанії, а пасажирські перевезення, на жаль, дають збитки - понад 12 млрд грн. Якщо є збитки, немає грошей для відновлення колій, для придбання локомотивів", - зазначив він.

Читайте також: В Україні готувався теракт на залізниці - у МВС розкрили деталі

Нагадаємо, аварія сталася 29 березня. Шість вагонів поїзда "Інтерсіті" сполученням Київ - Запоріжжя зійшли з рейок біля міста Славгород, на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей. У поїзді було 88 пасажирів. Ніхто не загинув, але кілька людей отримали забої.

Джерело Україна 24 Теги