Робота переходить в онлайн - експерт з працевлаштування порадила, як знайти себе

Тетяна Пашкіна вважає, що для отримання серйозних знань без платних курсів не обійтися

Робота переходить в онлайн - експерт з працевлаштування порадила, як знайти себе

У зв'язку з карантинними обмеженнями багато хто змушений кардинально переглянути свій спосіб життя, зокрема, змінювати роботу. Експертка з працевлаштування Тетяна Пашкіна в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24" на прикладі однієї зі спеціальностей пояснила, як це можна зробити.

"Є ситуації, коли перехід в онлайн вимушений, коли, наприклад, офлайн-торгівля плавно перейшла в інтернет-магазини через те, що існують обмеження щодо промислової групи товарів. Але є ситуації, коли маркетологи закінчують відповідні курси, і замість класичних маркетологів і бренд-менеджерів стають діджитал-маркетологами, вивчають вужчі спеціальності - SMM, SEO, відкривають нові горизонти", - сказала експертка.

Читайте також: Трудові книжки стануть електронними: експертка вказала на мінуси

Популярні відео

Пашкіна вважає, що платні курси необхідні для отримання системних знань.

"Курси є як платні, так і безплатні, можна знайти в Youtube якісь інструментальні речі, докладно подивитися, як щось нове робити крок за кроком. Але якщо потрібен системний підхід, то тоді, звичайно, ви закінчуєте курси, якщо роботодавцю потрібен диплом, що ви туди дійсно не тільки ходили, а й вчилися чомусь. У деяких курсів є домовленість з роботодавцями, які розуміють, що гарні курси дають якісні знання, і ви вже можете собі вибирати роботодавця, який на вас чекає і більше вам подобається", - сказала Пашкіна.

Читайте також: Робота за кордоном: заробітчанам дали поради щодо працевлаштування

Нагадаємо, раніше Тетяна Пашкіна розповіла в ефірі каналу "Україна 24", чи потрібен закон про віддалену роботу, який прийняла Верховна Рада в лютому.

Джерело Україна 24 Теги