"Хай ніхто не хвилюється": Степанов зробив важливе уточнення щодо вакцинації

Глава МОЗ прокоментував ситуацію з повторними щепленнями

"Хай ніхто не хвилюється": Степанов зробив важливе уточнення щодо вакцинації

Українці, які зробили перше щеплення від коронавірусу вакциною Covishield, зможуть провакцинуватися повторно, попри те, що Індія припинила їх постачання.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Якщо ми говоримо про Covishield, ми повинні чітко знати, усвідомлювати й пам'ятати, що це вакцина AstraZeneca. Є AstraZeneca, яка виробляється на європейських потужностях, є AstraZeneca, яка виробляється в Індії, в Південній Кореї, але це все одна й та сама вакцина. Якщо людина була вакцинована, наприклад, 24 лютого, то через 90 днів їй має бути зроблена друга доза цієї вакцини. Це 20-ті числа травня. Це буде або Covishield, або та AstraZeneca, яку ми отримаємо від COVAX", - зазначив міністр.

Читайте також: Степанов розповів, коли українці отримають паспорти вакцинації

Популярні відео

За його словами, ці люди отримають другу дозу вакцини.

"Змінювати вакцину ніхто не буде, тобто не можна отримати першу дозу AstraZeneca, а другу Sinovac. Це неможливо. Але AstraZeneca й AstraZeneca - це, звичайно, можливо. Хай ніхто не хвилюється, все буде забезпечено", - запевнив Степанов.

Читайте також: Число хворих зростатиме: Степанов дав новий прогноз про коронавірус

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також повідомив, що Україна до 15 квітня отримає 360 тисяч доз AstraZeneca і 117 тисяч доз Pfizer.

Джерело Україна 24 Теги