Біля Запоріжжя зійшов з рейок потяг "Інтерсіті": подробиці та версія НП

У поїзді на момент аварії перебувало 88 пасажирів

Біля Запоріжжя зійшов з рейок потяг "Інтерсіті": подробиці та версія НП

Поблизу Запоріжжя 29 березня зійшов з рейок пасажирський потяг "Інтерсіті", який слідував за маршрутом Київ-Запоріжжя. У вагонах було 88 пасажирів, постраждалих немає.

Подробиці інциденту в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" повідомив керівник пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

За його словами, аварія сталася поблизу населеного пункту Вільнянськ.

"Виїжджають вже три вагони для тих 88 пасажирів, які за 50 км від Запоріжжя були в тому потягу, в якому стався цей інцидент. Забере їх тепловоз, тому що там порушено контактний провід. Ці люди прибудуть із затримкою на три години до станції "Запоріжжя", куди вони, власне, прямували", - зазначив Перцовський.

Читайте також: В Україні готувався теракт на залізниці - у МВС розкрили деталі

Популярні відео

Коментуючи причини аварії, він сказав:

"Попередня інформація – машиніст помітив певні проблеми з рейками й виконав екстрене гальмування. Є попередній коментар від машиніста стосовно того, що була проблема з рейками, з коліями, але це все комісія на місці вивчатиме в усіх деталях... Відомо, що машиніст відразу зреагував і виконав екстрене гальмування. Це один з факторів, який дозволив обійтися без жертв".

Раніше голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зміняться ціни на залізничні квитки в Україні.

Джерело Україна 24 Теги