Виплати в карантин: "слуга народу" розповів про нововведення в законопроєкті Зеленського

Нардеп Віталій Безгін розповів, скільки можуть отримати підприємці, які постраждали від карантину

Виплати в карантин: "слуга народу" розповів про нововведення в законопроєкті Зеленського

30 березня Верховна Рада збереться на позачергове засідання, на якому розгляне законопроєкт президента Володимира Зеленського про виплати підприємцям допомоги через карантин. Про це розповів депутат з фракції "Слуга народу" Віталій Безгін у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Президентський законопроєкт №5300 — фактично ключовий предмет нашого зібрання завтра. Там передбачена сума 8 тисяч, яка дублює ініціативи, які були під час попередніх локдаунів. Але що стосується додаткових важелів, там є додаткова норма, яка говорить про те, що за власною ініціативою, з огляду на ситуацію в конкретній громаді або місцевості, органи місцевого самоврядування можуть здійснювати додаткові виплати", — сказав він.

Читайте також: "Ресурс держави обмежений": банкір оцінив допомогу ФОПам на карантині

Популярні відео

Депутат зазначив, що виплати від місцевої влади — це необов'язкова норма.

"Навколо цієї норми була велика дискусія, щоб вона не була імперативною. З огляду на пропозицію громад, вона не має такого характеру, але багато громад, як Львівська та інші, самі взяли ініціативу щодо жорсткішого карантину, і додаткові виплати допоможуть підтримати ті галузі, які постраждали від карантину", — сказав він.

Раніше радник президента України Олег Устенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що допомога ФОПам під час карантину може перевищити 8 тис. грн.

 
Джерело Україна 24 Теги