Звична тактика Путіна — в ТКГ розповіли про плани Росії щодо Донбасу

Сергій Гармаш розповів, що збирається робити Росія з окупованими територіями на сході України

Звична тактика Путіна — в ТКГ розповіли про плани Росії щодо Донбасу

Росія збирається вчинити з так званими "ДНР" і "ЛНР" так само як з Абхазією. Про це заявив член Тристоронньої контактної групи Сергій Гармаш у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на каналі "Україна 24".

"Я вважаю, що Росія йде до реалізації абхазького сценарію, єдина різниця, що вона не визнає офіційно ці республіки, як вона зробила з Абхазією і Південною Осетією. Де-факто інтеграція вже йде, дуже активно. Вся російська політика спрямована на ізоляцію, коли вони не відкривають КПВВ, не дають людям виїхати. Політика спрямована на розрив сімейних зв'язків, політика з витіснення патріотичних людей звідти.

Там вже насаджують ці "документи" ОРДЛО. Зараз говорять про призов до армії строковиків, що лякатиме людей. Ніхто не захоче служити в незаконному збройному формуванні, якщо він збирається далі виїжджати в Україну і вести своє життя в цивілізованих рамках. Я допускаю, що ця політика й надалі реалізовуватиметься", — сказав він.

Читайте також: "Протистояння з Росією дуже надовго": Арестович розповів, що чекає на Україну

Популярні відео

За словами Гармаша, це звична тактика президента РФ Володимира Путіна.

"Але, знову ж таки, Росія розглядає Донбас чисто як інструмент послаблення України. Я нещодавно читав мемуари Олланда. Він пише, що це тактика Путіна — створювати законсервований конфлікт для того, щоб послаблювати держави, де він їх створює, і всі вони знаходяться в прикордонних з Росією зонах, фактично будучи такою собі "зоною безпеки для Росії". Спочатку і Мінські угоди укладалися в такій логіці для Росії. Вона це робитиме, поки там не зміниться влада - не просто президент, а система влади. Потрібно реалістично дивитися на речі", — сказав він.

Раніше Сергій Гармаш розповів, чому Росія "злила" ЗМІ мирний план щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги