Перемир'я ніколи не було — військовий експерт про ситуацію на Донбасі

Юрій Кочевенко розповів, чому вважає, що режиму припинення вогню на сході України немає

Перемир'я ніколи не було — військовий експерт про ситуацію на Донбасі

Перемир'я на Донбасі ніколи не було — таку заяву зробив військовий експерт Юрій Кочевенко в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24", коментуючи нове загострення і загибель українських військових.

"Яка межа, який больовий поріг, скільки смертей за день має бути, щоб ми так реагували? А якщо чотири не за один день, а впродовж тижня, це нормально, можна не реагувати? Йде війна, на війні є загиблі. Перемир'я фактично немає, його і в принципі не було ніколи. Перемир'я — це коли дві сторони не стріляють, навіть якщо бачать один одного. На Донбасі такого режиму, щоб ти бачив ворога і не стріляв, я говорю як учасник бойових дій, ніколи не було. І треба просто виходити з тієї даності, що ворог завжди прагнутиме завдати максимальної шкоди нашим військам", — сказав він.

Читайте також: "Готові спілкуватися з позиції сили": експерт назвав два шляхи щодо ситуації на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, провокації з боку Росії направляють гнів українців на власну владу.

"Росія в цих умовах діє як держава-терорист. Вони розуміють: чим болючіше вони вдарять Україну, тим більше це викличе невдоволення в українському суспільстві, яке спрямовується чомусь не проти окупанта, а проти української влади. Одні звинувачують в нерішучості, інші в тому, що вона обіцяла мир і не здатна це виконати.

І річ у тому, що не тільки військова активність підвищилася, але й інформаційна, чого ми не спостерігали впродовж останніх років, коли включилися всі російські ЗМІ та розповідають, що Україна готує наступ. І це тривожний дзвінок, чи не готують вони таким чином виправдання своїх агресивних дій?" — сказав він.

Читайте також: Путін ходить по лезу ножа — політолог про війну на Донбасі

Нагадаємо, 26 березня в районі селища Шуми в Донецькій області в результаті ворожого обстрілу були вбиті чотири українських військовослужбовці, ще два отримали поранення. Після цього в Офісі президента України повідомили, що Володимир Зеленський проводить "інтенсивні консультації з керівництвом країн" нормандського формату "щодо грубого порушення режиму припинення вогню".

Джерело Україна 24 Теги