"Готові спілкуватися з позиції сили": експерт назвав два шляхи щодо ситуації на Донбасі

Олександр Краєв розповів, як Україна повинна реагувати на нове загострення

"Готові спілкуватися з позиції сили": експерт назвав два шляхи щодо ситуації на Донбасі

Вирішити проблему з новим загостренням на Донбасі можна двома шляхами — про це розповів експерт ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Є кілька сценаріїв реагування. Перший, скоріше, дипломатичний — це зібрання ТКГ, порушення питання на інших міжнародних майданчиках, і, головне, запрошення наших союзників, які самі сказали, що готові допомагати вирішувати цей конфлікт, — це США, ОБСЄ, Велика Британія", — сказав він.

Читайте також: "У Путіна претензії до України": Кравчук пояснив загострення на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, Україні краще діяти другим, комбінованим способом.

"Другий варіант, думаю, пріоритетніший, це комбінований варіант. Тобто ми не тільки запрошуємо союзників, але і зміцнюємо наші оборонні позиції, підводимо війська туди, де просідає лінія оборони. Ми повинні продемонструвати, що готові спілкуватися з позиції сили. Це не означає провокації, це не означає наступ, це стандартне військово-політичне реагування на ворожі провокації", — сказав він.

Читайте також: "Це реакція Путіна": військовий експерт пояснив нове загострення на Донбасі

Нагадаємо, 26 березня в районі селища Шуми в Донецькій області в результаті ворожого обстрілу були вбиті чотири українських військових, ще два отримали поранення. Після цього в Офісі президента України повідомили, що Володимир Зеленський проводить "інтенсивні консультації з керівництвом країн" нормандського формату "щодо грубого порушення режиму припинення вогню".

Джерело Україна 24 Теги