"Кому довіряти?": названо серйозну проблему з карантином в Україні

В країні немає жодного справжнього епідеміолога, зазначив Віктор Досенко

"Кому довіряти?": названо серйозну проблему з карантином в Україні

Всі рішення щодо карантину в Україні не мають наукового обґрунтування, оскільки їх ухвалюють люди, які не є епідеміологами.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" генетик, доктор медичних наук Віктор Досенко.

"Є фахівці, які називаються епідеміологами. Саме вони повинні ухвалювати рішення щодо карантину. На жаль, у нас в країні немає епідеміологів доведених, з науковими публікаціями, жодного, уявляєте? Тому насамперед за всіма цими рішеннями немає наукового обґрунтування, немає авторитету. Кому я повинен довіряти? Пану Степанову, який три дні працював лікарем? Пану Ляшку, який займався громадською активністю? Ользі Голубовській, яка генерує маячню періодично? Де той експерт, за яким має бути експертна думка? Цю людину треба було залучити давно", - заявив Досенко.

Читайте також: Бракує лікарів та ліжок - ексміністерка забила на сполох через коронавірус в Україні

Популярні відео

За його словами, в Україні "недолік експертизи в цьому плані", тому варто залучати міжнародних експертів.

"Кваліфіковані епідеміологи повинні до цього підходити індивідуально і дати дійсно якісні рекомендації. А без цього - це самоуправство", - пояснив Досенко.

Читайте також: "Виписують зовсім інше лікування" — лікар розкритикував український протокол з COVID-19

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, коли в Україні буде третя хвиля коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги