Бракує лікарів та ліжок - ексміністерка забила на сполох через коронавірус в Україні

Щодня до двох тисяч нових пацієнтів опиняються в лікарнях, зазначила Зоряна Скалецька

Бракує лікарів та ліжок - ексміністерка забила на сполох через коронавірус в Україні

В Україні через зростання захворюваності на коронавірус COVID-19 все більше відчувається нестача лікарів та ліжок у лікарнях.

Про це заявила в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

"Я б хотіла звернути увагу не на кількість інфікованих, а на кількість госпіталізацій, і навіть різницю виписаних з лікарень і госпіталізованих. Ми бачимо, що є дні, коли майже 2 тисячі нових пацієнтів опиняються в лікарнях, займають нові ліжка, останнім часом - по тисячі. У нас немає стільки вільних ліжок", - підкреслила ексглава МОЗ.

Читайте також: Китайська та індійська вакцини для українців: лікарка пояснила різницю

Популярні відео

За її словами, сьогодні надходить багато важких пацієнтів, реанімаційних відділень не вистачає і лікарі вже виснажені.

"Заповнення настільки велике, що жодних обмежень не дотримуються, і думати про них вже немає сенсу. Треба думати над тим, як збільшити кількість ліжок, кисневих точок, де знайти медичні потужності, тому що лежати в коридорах - це неприпустимо, але це ще не кінець, якщо ми нічого не будемо робити. На жаль, у Києві є такі ситуації, коли в перепрофільовані лікарні пацієнтів кладуть, але не вистачає лікарів, лікар може підійти до пацієнта через два дні. Під наглядом медсестри - це не те лікування, на яке Україна витрачає гроші", - сказала Скалецька.

Читайте також: "Виписують зовсім інше лікування" — лікар розкритикував український протокол з COVID-19

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, коли в Україні буде третя хвиля коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги