Українці рятуються від COVID-19 ліками для худоби — Голубовська шокувала заявою

Ольга Голубовська розповіла, чим небезпечний івермектин

Українці рятуються від COVID-19 ліками для худоби — Голубовська шокувала заявою

Українці самостійно почали лікуватися від коронавірусу препаратом для худоби. Про це заявила в ефірі програми "Народ проти" на телеканалі "Україна 24" лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська, коментуючи небезпеку самолікування. Зокрема, деякі використовують ліки івермектин.

"Івермектин американці у своєму протоколі позиціонують. Найстрашніше, що у нас його (івермектина — ред.) немає, він тільки у ветеринарній практиці. Для людей не всі країни мають його в таблетованій формі. Що у нас роблять, наслухавшись? Вони купують ветеринарний препарат, і починають не просто пити, а ще й вводити внутрішньом'язово. І FDA (Food and Drug Administration), американці, висловили застереження про супутні речовини, які розраховані в дозах на коней і на великих тварин, і це досить небезпечно", — сказала вона.

Читайте також: Спалах COVID-19 важчий за осінній: відомий лікар озвучив чотири причини

Популярні відео

Читайте також: "Щепитися слід однаковою вакциною": лікарка відповіла на популярні питання

Івермектин — лікарський засіб, антипаразитарний препарат, який застосовується для лікування людини, свиней, великої рогатої худоби, коней і овець. Івермектин показав активність проти SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, в лабораторних умовах.

Джерело Україна 24 Теги