"По всій країні не потрібно": міністр зробив важливе зауваження щодо карантину

Максим Степанов розповів, як повинні працювати обмежувальні карантинні заходи

"По всій країні не потрібно": міністр зробив важливе зауваження щодо карантину

Карантин повинен працювати для всіх в одній зоні однаково — таку заяву зробив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Народ проти" на каналі "Україна 24".

"Я постійно порушую це питання (відповідальності за порушення правил карантину - ред.), це нон-стопом відбувається. Дві складові. Перше — щоб ми бачили результати карантинних обмежень, і щоб вони тривали якомога менше, слід дотримуватися обмежень, а щоб дотримуватися, потрібно спостерігати. Друга складова — це справедливість, це не менш важливо, коли ці правила застосовуються для всіх однаково, попри те, де ти знаходишся. Умовно кажучи, ресторани не працюють — не працюють всі", — сказав він.

Читайте також: Карантин у Києві: названі головні порушники

Популярні відео

Міністр розповів, як потрібно застосовувати обмежувальні заходи.

"Щоб якось пом'якшити удари по малому і середньому бізнесу, ми говоримо про адаптивний карантин. Його не потрібно вводити на території всієї країни відразу, у нас є критерії. Ті ж західні області наші, швидше за все, найближчим часом за показниками виведемо Івано-Франківську область до помаранчевої зони, вони почнуть працювати", — сказав він.

Раніше Степанов розповів, скільки вакцин з Китаю отримає Україна і коли нею почнуть робити щеплення українцям.

Джерело Україна 24 Теги