Китайська вакцина вже в Україні — Степанов повідомив, коли її почнуть використовувати

Міністр охорони здоров'я розповів, які контракти Україна уклала з Китаєм

Китайська вакцина вже в Україні — Степанов повідомив, коли її почнуть використовувати

В Україну 25 березня прибули понад 200 тисяч доз вакцини від коронавірусу Sinovac з Китаю. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів в ефірі програми "Народ проти" на каналі "Україна 24", скільки всього китайської вакцини отримає Україна.

"Сьогодні дійсно приїхало 215 тис. доз вакцини, далі до 700 тис. доз, як запевняє китайська сторона, має бути через 2 тижні, і потім ми очікуємо ще 1,2 млн доз, це те, що відповідно до укладених договорів. Там є відповідні умови, але це вже юридичні нюанси, головне, що у нас є додаткові вакцини, якими будемо вакцинувати наших громадян", — сказав він.

Читайте також: Від мавп до вбитого вірусу — імунолог пояснив різницю між вакциною з Індії та Китаю

Популярні відео

Степанов визначив термін, коли китайську вакцину почнуть колоти українцям.

"Вакцина зареєстрована, вона пройде, відповідно до законодавства, лаб-контроль, і впродовж 10 днів почнемо застосовувати. У нас кількість людей, яких потрібно вакцинувати, близько 32 млн, це доросле населення. Для початку формування колективного імунітету потрібно, щоб все починалося з 60%.

Стосовно наших укладених контрактів, за якими зокрема виплачені кошти, це близько 14 млн доз. Крім того, за COVAX 8 млн доз. Це те, що вже є на сьогодні, і найближчими днями розповімо про інші контракти, укладені з конкретними термінами поставки, які будуть зазначені в контрактах", — сказав він.

Раніше ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька пояснила, чому Україна отримала менше доз вакцини, ніж обіцяли.

Джерело Україна 24 Теги