Водії відмовляються працювати: перевізники відповіли на звинувачення Кличка в маніпуляціях

За словами представника перевізників, самі вони не можуть повністю зупинити роботу, тому і просили владу Києва видати відповідне розпорядження

Водії відмовляються працювати: перевізники відповіли на звинувачення Кличка в маніпуляціях

Голова Асоціації перевізників Києва та області Ігор Мойсеєнко в ефірі програми "Сьогодні. День" розповів, що без розпорядження влади Києва приватні перевізники не можуть зупинити роботу, незважаючи на те, що окремі водії самовільно їдуть з ліній.

"Ми звернулися на початку тижня до київського міського голови з проханням почути нас, що 50% сидячих місць не дозволять навіть окупити вартість пального. Але є й інший бік медалі, крім мільйонних збитків, які ми прогнозовано матимемо щодня. Ми і наші водії не в змозі контролювати пасажирів, які заходять понад норми. Люди не хочуть чути ні про які карантинні обмеження, їм треба їхати на роботу, постійно виникають сварки з водіями, а якщо все-таки вдасться зайти в салон зайвим пасажирам, через 2-3 зупинки автобус зупиняє патрульна поліція і накладає штраф 17 тис. на водія. Водій, своєю чергою, відмовляється працювати в таких умовах, самовільно вони заїжджають у парк і більше не виїжджають на лінію", - сказав Мойсеєнко.

Читайте також: На маршрутки в Києві готуються рейди — чиновник повідомив подробиці

Також він розповів, що самовільно зупинити роботу приватні перевізники не можуть, для цього потрібне розпорядження влади.

"Коли ми зверталися до київського міського голови, ми просили допомогти і звернути увагу на нашу галузь. Просто закритися, ухвалити рішення на свій розсуд, - це нелогічно, тому що якщо нас закриють офіційно, у нас будуть підстави спілкуватися з банками, які нам давали кредити, орендодавцями, постачальниками, що ми тимчасово неплатоспроможні. Якщо ми припинимо працювати самостійно, то, теоретично, КМДА має право розірвати з нами договори за невиконання умов", - сказав Мойсеєнко.

Читайте також: Запитань багато - експерт оцінив можливу заборону музики в маршрутках

Раніше в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" на телеканалі "Україна 24" мер Києва Віталій Кличко заявив, що приватні перевізники маніпулюють, коли вимагають заборонити роботу транспорту в столиці, посилаючись на свої збитки.