В Україну їде нова вакцина: міністр розповів про зміну у плані щеплення

Перша партія вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech прибуде до України 25 березня

В Україну їде нова вакцина: міністр розповів про зміну у плані щеплення

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі програми «Сьогодні. День» на телеканалі «Україна 24» розповів, як проходитиме щеплення вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech, яка має надійти в Україну до кінця дня.

«МОЗ досить давно презентувало план вакцинації. З понеділка відкриті стаціонарні пункти вакцинації. Вона (нова вакцина - ред.) буде розповсюджуватися аналогічно до попередньої вакцини. Будь-які інші вакцини, які будуть чи в рамках ініціативи COVAX, чи в рамках двосторонніх контактів, будуть розповсюджуватися відповідно до плану вакцинації», - заявив міністр.

Читайте також: Повторне щеплення від коронавірусу: в МОЗ зробили важливе уточнення

Популярні відео

Він заявив, що у МОЗ опрацьовували зміни у плані вакцинації.

«Зокрема, передбачалося в тому числі допустити до вакцинування такі групи ризику, яким передбачалося вакцинування на пізніших етапах – патрульні поліцейські, прикордонники, які несуть службу в пунктах пропуску, тобто контактують з потенційними носіями інфекції, а також для вчителів молодших класів. Можливо, МОЗ внесе зміни до свого наказу, яким затверджений план вакцинації. І це поки що єдине з того, що комунікувалося як можлива зміна. А решта все планово», - зазначив Немчінов.

Читайте також: "Культурних слів бракує": лікарка оцінила ідею "слуги народу" щодо вакцинації

Раніше група компаній "Лекхім" повідомила, що перша партія вакцини проти коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech прибуде до аеропорту "Бориспіль" 25 березня о 19:15.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому в Україні збільшили інтервал між першим та другим щепленнями вакциною CoviShield з 28 днів до 90 днів.

Джерело Україна 24 Теги