У РНБО вважають, що Донбасу офіційно не існує - Тимошенко відреагувала

На думку лідера "Батьківщини", не потрібно відрізати ОРДЛО "кривавою розмежувальною лінією"

У РНБО вважають, що Донбасу офіційно не існує - Тимошенко відреагувала

Секретар РНБО Олексій Данилов закликав не називати Донецьку та Луганську області Донбасом, оскільки ця назва, за його словами, нав'язана країною-агресором. Данилов зазначив, що слова "Донбас" немає в жодному нормативно-правовому документі України.

Глава парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі програми "ХАРД з Влащенко" на каналі "Україна 24" прокоментувала висловлювання Данилова. На думку політика, це може посіяти розбрат.

"Я хотіла б, щоб ми розуміли, що у нас завжди є рішення, які ні за яких обставин, ні за яких умов інтереси України не зрадять, а навпаки - посилять, і Україна може отримати мир на Донбасі. І ще - не треба нам сіяти розбрат у своєму народові. На тимчасово окупованих територіях живуть наші українці, за їхні серця, їхній стан треба боротися", - сказала Тимошенко.

Читайте також: Росія розганяє новий фейк про Донбас: озвучені тривожні дані

Популярні відео

Глава фракції зазначила, що "це частина нашого народу, яка знаходиться в біді, і треба все зробити для того, щоб не відрізати це кривавою розмежувальною лінією".

"Щоб наш народ в ОРДЛО відчував, що ми нікого не кинули, що ми нікого не зрадили, що ми дбаємо про своїх. На жаль, останні 7 років ведеться політика, щоб відрізати це (ОРДЛО - ред.) як шмат - це категорична помилка", - сказала Тимошенко.

Читайте також: "Ми не можемо не відповідати": військовий експерт розповів про провокації на Донбасі

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі з Донбасу Олексій Арестович сказав, що ніяких військ, крім російських, на Донбасі немає, і ця інформація підтверджена даними розвідки.

Джерело Україна 24 Теги