Кличко розповів, чи зупинять маршрутки в Києві через карантин

Мер звинуватив перевізників у маніпуляціях

Кличко розповів, чи зупинять маршрутки в Києві через карантин

Влада Києва поки не планує закривати громадський транспорт, зокрема маршрутки, у зв'язку з карантином, проте в майбутньому це не виключено, якщо ситуація дійде до критичної точки.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" на телеканалі "Україна 24" мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, приватні перевізники маніпулюють, коли вимагають заборонити роботу транспорту в столиці, посилаючись на свої збитки.

"Це близько до маніпуляцій. "Забороніть нам працювати, тому що в нас збитки". Таким самим чином я можу сказати, що на сьогодні весь транспорт у Києві дотаційний, він неприбутковий. У цьому напрямку приватні перевізники повинні вирішувати на свій розсуд. У плані "забороніть мені, в цьому випадку я не зможу возити" - це маніпуляція. Звертаюся до киян: якщо нема потреби й невідкладної ситуації, залишайтеся вдома. Звертаюся до роботодавців: по можливості робіть так, щоб співробітники були у відпустці або працювали дистанційно. Закривати транспорт не плануємо, але якщо дійде до критичної межі, будемо обмежувати рух транспорту", - заявив мер.

Читайте також: Коронавірус у Києві: Кличко спростував дані, що лякають, про ситуацію в лікарнях

Популярні відео

Нагадаємо, Асоціація перевізників Києва та Київської області заявила, що буде звертатися до влади, щоб роботу маршруток зупинили на період жорсткого карантину. Перевізники зазначають, що через обмеження кількості пасажирів у транспорті вони зазнають великих збитків.

Своєю чергою влада Києва пообіцяла рейди на маршрутки, які порушують обмеження щодо перевезень.

Джерело Україна 24 Теги