Коронавірус у Києві: Кличко спростував дані, що лякають, про ситуацію в лікарнях

Мер уточнив дані щодо заповненості ліжок

Коронавірус у Києві: Кличко спростував дані, що лякають, про ситуацію в лікарнях

У лікарнях Києва для пацієнтів з коронавірусом поки залишаються вільні місця, хоча кількість ліжок для людей з COVID-19 довелося збільшити.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" на телеканалі "Україна 24" мер Києва Віталій Кличко, коментуючи інформацію свого заступника Володимира Бондаренка про те, що в опорних лікарнях Києва не залишилося місць.

"Хотів би внести цифри, що відповідають дійсності. У нас не 100% заповненість, у нас є вільні місця. Деякі лікарні, флагмани, такі як 4-а лікарня на Солом'янці, повністю заповнена, майже повністю - Олександрівська лікарня. Ми збільшили кількість місць за кілька днів на 850 ліжок, і сьогодні в Києві 6 тис. ліжок, підготовлених для пацієнтів", - повідомив він.

Читайте також: У Києві можуть зупинити транспорт: подробиці від заступника Кличка

За словами мера, в лікарнях Києва зараз лікуються від коронавірусу 4065 хворих, 2700 пацієнтів перебувають у важкому стані.

"Ми виділили зараз 23,5 млн грн на додаткову закупівлю 330 кисневих концентраторів і 12 апаратів ШВЛ. В цілому в Києві знаходиться найбільша кількість апаратів ШВЛ серед інших міст - 573 апарати й 1254 концентратори кисню", - сказав Кличко.

Популярні відео

Мер додав, що влада може додатково розгортати ліжка для хворих і в Палаці спорту, але залишається питання нестачі лікарів, які надаватимуть допомогу людям.

"У нас обмежена кількість лікарів. Тільки з цим пов'язані такі жорсткі обмеження, які ми запровадили. Локдаун ввели для того, щоб не призвести до колапсу медицини, коли людина звернеться за допомогою, а їй не зможуть допомогти", - пояснив він.

Читайте також: Посилення карантину в Україні: лікар зробив тривожну заяву

Раніше заступник київського міського голови Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Києві опорні лікарні для хворих на коронавірус завантажені на 100%, тому доводиться встановлювати додаткові ліжка у коридорах. 

Крім того, лікар Сергій Дубров в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що основні київські лікарні заповнені на 90-100%.

Джерело Україна 24 Теги