"Культурних слів бракує": лікарка оцінила ідею "слуги народу" щодо вакцинації

Ольга Голубовська вважає, що політики хочуть поділити лікарів на "грамотних" і "не дуже грамотних"

"Культурних слів бракує": лікарка оцінила ідею "слуги народу" щодо вакцинації

Звільняти лікарів, які відмовляються вакцинуватися від коронавірусу, - неприпустимо і протизаконно.

Про це заявила в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська, коментуючи відповідну ідею народного депутата від "Слуги народу" Дмитра Гуріна.

"Культурних слів не вистачає іноді. Найнеприємніше в цій ситуації - що це звучить з вуст політиків. Політики повинні зважувати свої слова більшою мірою, ніж громадяни. Це неприпустимо, суперечить законодавству. Проблема така дійсно існує, але її вирішувати треба системно, а не розділенням лікарів. Я вже чула, що деякі вважають, що є 20% "надлікарів", дуже розумних і грамотних, і 80% не дуже грамотних. На цьому будується вся політика прихильності вакцинації. Нічого доброго з цього не вийде. Лікарі показали, що можуть працювати й показувати результати", - заявила Голубовська.

Читайте також: "Їх потрібно звільняти": Гордон звинуватив двох міністрів у провалі вакцинації

Популярні відео

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Дмитро Гурін заявив, що лікарі, які відмовляються вакцинуватися, не мають права вважатися лікарями.

Він повідомив, що в Київському інституті пульмонології не хочуть вакцинуватися 80% лікарів. Нардеп запропонував звільнити даних медпрацівників і віддати їхні зарплати тим, хто погодився на щеплення.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як часто фіксуються побічні ефекти після щеплення від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги