"Їх потрібно звільняти": Гордон звинуватив двох міністрів у провалі вакцинації

На думку журналіста, "уряд втратив час"

"Їх потрібно звільняти": Гордон звинуватив двох міністрів у провалі вакцинації

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль і глава МОЗ Максим Степанов повинні бути звільнені зі своїх постів через провал масової вакцинації від коронавірусу в Україні.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Я вважаю, що уряд втратив час. Я знаю двох винних - прем'єр-міністр Шмигаль і міністр охорони здоров'я Степанов. Вони конкретно винні в зриві вакцинації населення. Я вважаю, що ступінь їхньої провини настільки високий, що їх потрібно знімати й звільняти обох", - заявив журналіст.

Читайте також: В Україні йде другий етап вакцинації від COVID-19 — подробиці від Степанова

Популярні відео

Гордон навів як приклад вакцинацію в інших країнах - "Ізраїль вакцинувався майже весь, у Великій Британії померла найменша кількість людей вчора".

"Я не розумію, чому Україна не в цьому ряду?.. Чому міністр охорони здоров'я досі не називає цифру, скільки витрачено грошей платників податків на вакцину, яку він припер з Індії? Хто він взагалі такий, він що, не розуміє, що це наші гроші? В нього це важлива державна таємниця. Нічого собі! А в мене одразу питання: може, відкати там? Я просто киплю від обурення! Він що, за ідіотів нас тримає? Чому всі мовчать, вони що, в долі?", - сказав він.

Читайте також: Очільник МОЗ спрогнозував, коли вакцини від COVID-19 з'являться в аптеках

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" також розкритикував локдаун у Києві.

Джерело Україна 24 Теги