"Очевидна дурість": Гордон розкритикував локдаун у Києві

Журналіст вказав на помилку столичної влади

"Очевидна дурість": Гордон розкритикував локдаун у Києві

Посилення карантину в Києві завдало удару по середньому і малому бізнесу, однак дані заходи не зможуть зупинити поширення коронавірусу COVID-19.

Про це в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" заявив відомий журналіст Дмитро Гордон, коментуючи локдаун у столиці.

"Про дурниці доводиться часто думати - дурниці влади нашої. Зокрема, очевидна дурниця київської влади. Ось оголосили локдаун, закрили торгово-розважальні центри, ресторани, кінотеатри. Просто вчергове вбили малий і середній бізнес, дали по голові з усього розмаху. Водночас транспорт переповнений, метро переповнене, купа людей. Або закрийте тоді все, або нічого не закривайте. Адже головне зараження відбувається на транспорті, коли люди, як оселедці в бочці, їдуть на роботу або з роботи. Це ж очевидно! Заражаються, як правило, не в кінотеатрах, ресторанах, а саме там, на транспорті. Нелогічність, а нелогічність - завжди дурість", - заявив журналіст.

Читайте також: "Карантин не працює": лікар жорстко розкритикував протиепідемічні заходи

Популярні відео

Раніше перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи зупинять у Києві громадський транспорт через карантин.

Джерело Україна 24 Теги