Ціна на популярний серед українців продукт: експерт порадував прогнозом

"Зараз росте вартість овоче-борщового набору", - зазначив Дорошенко

Ціна на популярний серед українців продукт: експерт порадував прогнозом

Голова Асоціації постачальників для торговельних мереж Олексій Дорошенко в програмі «Сьогодні. Ввечері» в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що до кінця березня ціна на яйця знизиться.

«Зараз зростає вартість овоче-борщового набору. Це зараз найсуттєвіше зростання з початку збору. На це вплинуло підвищення зарплати, вартість опалення, але найбільше вплинуло те, що цих продуктів лишається все менше, тим паче доброї якості. Так що, на жаль, якщо зараз стрибок цін відбувся, тоді ми будемо бачити в березні й квітні, найімовірніше, не таке суттєве, але зростання цієї групи продуктів. Що стосується курячих яєць, я розраховую, що в березні ми побачимо їх здешевлення. Поки що несуттєво, але потроху цінники змінюються в мінус», - зазначив експерт.

Читайте також: Ціни на харчі в Україні: названі продукти, які подешевшають

Він також розповів, на які харчові продукти знизяться ціни влітку.

«Практично на все: борошно, хліб, овочі, фрукти, можливо, це буде соняшникова олія, я не кажу вже про курячі яйця ­– тобто практично весь асортимент продукції, і молочка також», – наголосив Дорошенко.

Читайте також: В Україні зміняться ціни на овочі: економіст дав прогноз

Раніше телеканал "Україна 24" у своєму сюжеті підрахував, скільки сьогодні коштують продукти, необхідні для приготування борщу.

Джерело Україна 24 Теги