Канал "Україна 24" дивляться понад 23 млн домогосподарств за кордоном

Контент доступний в Польщі, Словаччині, Канаді, Ізраїлі, Молдові, Білорусі, ОАЕ, на Кавказі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки

Канал "Україна 24" дивляться понад 23 млн домогосподарств за кордоном

Телеканал "Україна 24" охоплює понад 23 млн домогосподарств за кордоном і продовжує переговори з провідними постачальниками телекомунікаційних послуг.

Станом на березень 2021 року найбільше покриття телеканалу в Польщі та Словаччині. "Україна 24" входить в базовий пакет послуг провайдерів цих країн. Глядачі 24 години на добу можуть безкоштовно дивитися інформаційні програми.

"У Польщі канал різноманітних думок покриває 3,5 млн домогосподарств (зокрема і DTH Canal +), співпрацює з провідними польськими постачальниками кабельного і супутникового ТБ - компанією Orange Polska (обслуговує 350 тис. домогосподарств) і Vectra (680 тис. домогосподарств). У травні повинні увімкнути UPC Polska і Cyfrowy Polsat (DTH). Цими службами користуються 1,2 млн і 3,5 млн домогосподарств відповідно", - розповіла керівниця відділу дистрибуції міжнародних каналів і HoReCa Тетяна Волощенко.

Читайте також: Гордон і ведучий "Україна 24" обіграли відомий мем у прямому ефірі (відео)

У Словаччині контент українського мовника транслюють 85 провайдерів з покриттям в 1,5 млн домогосподарств. Телеканал присутній у єдиному в країні DTH-провайдері Antik Telecom (35 тис. домогосподарств).

"В Ізраїлі співпрацюємо з одним з найбільших провайдерів країни - HOT. У Канаді телепослуги надаємо через ОТТ-сервіси. Ethnic Channels Group - найбільший дистриб'ютор етнічних телеканалів в Канаді - обіцяє нам покриття в 2 млн домогосподарств", - додала Тетяна Волощенко.

Читайте також: Канал "Україна 24" можна знайти в мережах супутникового ТБ: карта мовлення

Глядачі країн Кавказу можуть ознайомитися з новинами каналу через додаток FEEDC. Його можна завантажити на гаджет або відкрити через веб-інтерфейс. FEEDC користуються 2 млн абонентів Вірменії, Азербайджану, Росії, Білорусі, України та Молдови. Зараз сервіс також активно виходить на ринок США.

В ОАЕ і країнах MENA (Близький Схід і Північна Африка) налагоджено співпрацю з HoReCa, який спеціалізується на обслуговуванні готельно-ресторанного бізнесу та забезпечує контентом понад 200 готелів.

Крім цього, канал "Україна 24" підписав договір з дистриб'ютором Content STV Media в Молдові. Зараз також тривають переговори з дистриб'ютором NBCUniversal, гігантом американського телекому AT & T (США), з YES (найбільший провайдер Ізраїлю), а також з найбільшим провайдером у Португалії Altice MEO.

Джерело Україна 24 Теги