На Дніпропетровщині за програмою Зеленського будують триповерховий басейн

Новий басейн для дітей і дорослих з'явиться у Слобожанському

На Дніпропетровщині за програмою Зеленського будують триповерховий басейн

У Слобожанському Дніпропетровської області тривають роботи зі зведення будівлі нового триповерхового басейну. Деталями та фото проєкту, що створюється в ході програми президента "Велике будівництво", поділився сайт Дніпропетровської ОДА.

Новий басейн складе єдиний архітектурний ансамбль з будівлею спортивного комплексу, що був побудований у Слобожанському раніше.

"У 2018-му звели для мешканців Слобожанської громади сучасний спортивний комплекс. Поруч "з нуля" будуємо ще одну споруду. У ній буде два басейни – для дітей та дорослих", – розповів голова ОДА Валентин Резніченко.

Наразі ведуться роботи з монтажу залізобетонного каркасу майбутньої будівлі. Фасад басейну буде вентильований та енергоефективний. Він допоможе зберегти у приміщенні потрібні температуру та рівень вологості.

Обидві чаші басейнів всередині вже готові. Доріжки басейну для дорослих будуть довжиною 25 метрів, а для дітей – 10. Окрім басейнів у будівлі також буде розташований спортзал. Приміщення буде доступне для людей з інвалідністю, обладнане ліфтом. Після завершення будівництва комплекс зможе приймати обласні змагання.

Споруджується басейн за державний, обласний та місцевий кошт.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко заявив, що у 2021 році державна влада переходить на новий рівень реалізації інфраструктурних проєктів у співпраці з місцевою владою.

Джерело Україна 24 Теги