Поліція почала перевіряти швидкість авто на нових ділянках доріг: подробиці

Олексій Білошицький розповів, навіщо збільшили кількість приладів ручної фіксації швидкості

Поліція почала перевіряти швидкість авто на нових ділянках доріг: подробиці

З 22 березня в Україні патрульні поліцейські з приладом TruСam працюватимуть на 60 нових ділянках доріг в кількох областях. На цих ділянках було найбільше аварій через перевищення швидкості. Всього працюватиме 117 подібних пристроїв. Про використання такої техніки водіїв інформують дорожні знаки.

Перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький розповів у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", чому збільшилась кількість TruСam на дорогах.

"Насправді ми актуалізували ті ділянки, на яких було передбачено вимірювання швидкості. Таких ділянок стало більше, деякі змінилися, уточнилися. Все це відбувається на підставі проведеного аналізу кількості ДТП, аварійності на певних ділянках доріг. Ми відстежуємо ті ділянки, де є аварії, причиною яких є саме перевищення швидкості. Зараз були додані певні ділянки, всього таких ділянок на території України 309.

Ми попереджаємо про фотофіксації дорожніми знаками. Наша основна мета — запобігти правопорушенню, а не притягнути до відповідальності. Проте, ті, хто не звертає увагу на знаки та попередження, будуть притягнуті до відповідальності згідно з законодавством", — сказав він.

Читайте також: П'яних водіїв будуть заарештовувати: в Авакова розповіли про новий закон

Популярні відео

Білошицький пояснив, як працює система ручної фіксації швидкості

"Ці дві системи — система автоматичної фіксації та TruСam — працюють одночасно, але це не означає, що екіпаж з TruСam стоїть десь поруч з камерою автофіксації. Може бути значна відстань, немає сенсу дублювати. Ці системи працюють паралельно, щоб забезпечити максимальну результативність вимірювання швидкості.

Прилад TruСam розроблений насамперед для використання з рук. Є й інші режими, наприклад, на тринозі, або змонтований десь, це дозволяється виробником, але передусім це робота з рук, і ми використовуємо насамперед цей метод", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Києві почали автоматично штрафувати за їзду по смузі громадського транспорту.

Джерело Україна 24 Теги