МОЗ перегляне план вакцинації українців від коронавірусу: названа причина

Максим Степанов оцінив ситуацію з вакцинацією груп ризику

МОЗ перегляне план вакцинації українців від коронавірусу: названа причина

Міністерство охорони здоров'я України внесе зміни до плану вакцинації населення від коронавірусу, щоб максимально охопити "групи ризику".

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні. День" на телеканалі "Україна 24" очільник МОЗ Максим Степанов.

"Якщо говоримо про портал "Дія", то ми передусім говоримо і про тих громадян, які записалися, і зокрема входять до групи ризику. Ми зараз розглядаємо тих, хто відноситься до 80+, близько 1,5 тис. таких осіб записалися саме через портал "Дія", які насамперед будуть вакциновані. Але водночас ми розглядаємо і інших громадян, які входять до групи ризику і вимагають вакцинації", - повідомив він.

Читайте також: В Україні йде другий етап вакцинації від COVID-19 — подробиці від Степанова

Популярні відео

За словами Степанова, дуже важливо розуміти, що до групи ризику входять ті люди, яких COVID-19 вражає дуже сильно з точки зору наслідків.

"У цих групах велика смертність - наприклад, люди старші 60 років, які мають супутні захворювання. Водночас, вони записалися через портал "Дія". Тобто, ми говоримо про внесення змін такого плану в наш план вакцинації для того, щоб максимально зробити охоплення цих категорій. Це стає можливим після відкриття стаціонарних пунктів щеплень. Цього тижня почне працювати 569 пунктів, далі ми збільшимо до 2,5 тис.", - сказав глава МОЗ.

Читайте також: Очільник МОЗ спрогнозував, коли вакцини від COVID-19 з'являться в аптеках

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як українцям будуть компенсувати можливу шкоду здоров'ю після вакцинації.

Джерело Україна 24 Теги