На дорозі до популярного українського курорту розпочалося "Велике будівництво"

"Укравтодор" повідомив про відновлення дороги до Шацького національного парку

На дорозі до популярного українського курорту розпочалося "Велике будівництво"

У ході реалізації президентської програми "Велике будівництво" 2021 року на Волині буде відновлено туристичний напрямок Шацьк — Семенівка, що веде до Шацького національного природного парку, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Укравтодор.

Ця дорога веде, зокрема, до найбільшого і найглибшого в Україні природного озера Світязь. На деяких ділянках, за даними Укравтодору, роботи вже почалися.

"Почали з автодороги Т-03-06, на ділянці Шацьк — Вілиця вже стартували ремонтні роботи", — пише Укравтодор.

Ця ділянка з пошкодженим дорожнім покриттям з бруківки завдовжки понад 9 кілометрів. Під час ремонту її розширять від теперішніх 4,5 м до 6 м і покладуть два нашарування асфальту.

Загалом же на цьому маршруті роботи будуть проведені на дорогах Т-03-06 /Т-03-02/ — Шацьк — Вілиця — Прип'ять — Любохини —/Т-03-08/ і Т-03-08 Любомль — Дубечне — Здомишель — Ратне — Камінь-Каширський — Любешів — /Р-14/.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив про старт в Україні програми "Велика реставрація", в ході якої будуть відновлені не тільки 150 об'єктів культурної, історичної та природної спадщини, а також вся інфраструктура, що забезпечує комфортний під'їзд до об'єктів.

Джерело Україна 24 Теги