Київські лікарні переповнені — лікар розповів про тривожну ситуацію з коронавірусом

Сергій Дубров висловився про складнощі в медицині через зростання захворюваності на коронавірус

Київські лікарні переповнені — лікар розповів про тривожну ситуацію з коронавірусом

Київські лікарні заповнені хворими на коронавірус на 90-100%. Про це повідомив провідний експерт МОЗ у боротьбі з COVID-19, лікар Сергій Дубров у програмі "Реальна політика" на каналі "Україна 24".

"Основні київські лікарні заповнені на 90-100%. Величезна кількість пацієнтів перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, практично всі ліжка у цих відділеннях зайняті. Рік важкої роботи виснажує медичний персонал – не лише лікарів, а і середній і молодший медичний персонал. Дуже хотілося, щоб люди дослухалися до рекомендацій і максимально намагалися зупинити передачу вірусу від одного до іншого", — сказав він.

Читайте також: Нинішній пік буде більшим — лікар дав похмурий прогноз щодо коронавірусу

Популярні відео

Лікар також відповів на питання, як зараз лікують людей, у яких є інші хвороби.

"У тих лікарнях, де всі ліжка віддані під COVID-19, звичайно там інша допомога не надається. Але наскільки мені відомо, мер Києва разом з департаментом досягли домовленостей із закладами Академії медичних наук, які на себе беруть всю решту пацієнтів, тобто і ургентних, і планових пацієнтів всіх напрямків, крім COVID-19, як це було в грудні 2020 року", — сказав він.

Раніше керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін розповів, що Україна вирвалася в лідери за COVID-19.  

Джерело Україна 24 Теги