Україна вирвалася в лідери з COVID-19 — лікар попередив про серйозні наслідки

Андрій Александрін розповів про критичну ситуацію з коронавірусом в Україні

Україна вирвалася в лідери з COVID-19 — лікар попередив про серйозні наслідки

Україна вирвалася в лідери в Європі за рівнем госпіталізації через COVID-19. Про це заявив епідеміолог, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін в програмі "Реальна політика" на каналі "Україна 24".

"Сьогодні Україна вирвалася в лідери в Європі за рівнем госпіталізації на 1 млн жителів. Про це потрібно говорити. Я можу сказати, що за останню добу Україна досягла 1116 госпіталізацій на 1 млн населення. Це номер один в Європі. Це в більшості тяжкі випадки. Коли ми спостерігаємо, наприклад, в тих регіонах, в яких вже кілька тижнів червона зона, вже введені карантинні заходи, після закінчення трьох тижнів ми однак бачимо підйом рівня госпіталізації", — сказав він.

Читайте також: Штамів COVID-19 вже не три: лікар дав важливе роз'яснення

Популярні відео

За словами експерта, система охорони здоров'я вже не витримує навантаження.

"Уже можна припустити, що якщо зараз ввести повний локдаун в країні, ми однак в прийдешні тижні спостерігатимемо збільшення кількості госпіталізацій, а це дуже серйозно вдарить по всій системі охорони здоров'я. Хоча чого приховувати, вже вдарило, на сьогодні система тріщить. І найголовніше, що медичні працівники виснажені, вони стомилися, і синдром вигоряння не потрібно заперечувати", — сказав він.

Раніше академік Сергій Комісаренко розповів, з чим пов'язаний новий сплеск захворюваності на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги