Теперішній пік буде більшим — медик дав невтішний прогноз щодо коронавірусу

Сергій Комісаренко назвав причини нового сплеску коронавірусу в Україні

Теперішній пік буде більшим — медик дав невтішний прогноз щодо коронавірусу

Голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки та оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко розповів в програмі "Реальна політика" на каналі "Україна 24", з чим пов’язаний новий сплеск захворюваності на коронавірус.

"Відповідь досить однозначна: в Україні, на мій погляд, другий підйом, пов’язаний з поширенням епідемічного процесу, до якого приєднався новий вид вірусу, значно агресивніший, який призведе до великої кількості людей, які інфікуються, більша кількість захворіє, на жаль, більша кількість людей помре. Боюся, що теперішній пік буде більшим, ніж був попередній", — сказав він.

Читайте також: Лікар розповів, хто може захворіти на коронавірус повторно

Популярні відео

Експерт зазначив, що українці недбало ставляться до дотримання протиепідемічних заходів.

"В Україні абсолютно недбале ставлення до свого здоров’я і здоров’я людей, які нас оточують. Не зрозуміло, чому так відбувається. Можливо, це за рахунок фейкових новин, які розповсюджуються в ЗМІ та інтернеті. І те, що люди відмовляються від вакцинації, виглядає абсолютно абсурдним", — сказав він.

Раніше керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін розповів, що у світі виник новий штам коронавірусу COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги