Допомога по безробіттю: в Центрі зайнятості розповіли про умови отримання

Чиновниці з Державного центру зайнятості назвали терміни та умови отримання статусу безробітного

Допомога по безробіттю: в Центрі зайнятості розповіли про умови отримання

Експерти нагадали українцям про нововведення щодо отримання виплат по безробіттю через карантин. Ексдиректорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон в ефірі програми "Зворотній зв'язок" на каналі "Україна 24" розповіла, що термін подачі документів продовжений.

"Велика кількість безробітних, які впродовж останнього року зверталися за допомогою, протягом 10 днів мали прийти та подати документи. Звичайно це не зручно ані людям, ані співробітникам служби. Тому зміна терміну подачі до 30 днів дозволить знизити емоційні навантаження, пов’язані з виконанням вимог законодавства", — сказала вона. 

Читайте також: Люди готові на будь-яку роботу: рекрутер розповіла про зарплати в Україні

Начальниця управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні розповіла про умови отримання статусу безробітного.

"Раніше статус безробітного надавався на 8-й день, відповідно виплати щодо безробіття назначалися також на 8-й день, за умови, якщо люди всі ці 7 днів шукали підходящу роботу, якщо підходящої роботи немає, то надавався статус. На період карантину в день звернення особи їй надається статус  призначається допомога по безробіттю, але це лише на період карантину. Однак це не означає, що особа перестає шукати роботу. І якщо вам пропонують підходящу роботу, відповідно до ст. 46, а ви двічі від неї відмовляєтеся, то в такому випадку особа втрачає право на реєстрацію в центрі зайнятості", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше нардепка з фракції "Голос" Юлія Клименко розповіла про реальну кількість безробітних в Україні.

Джерело Україна 24 Теги