Домашнє чи магазинне: експерт розповів, яке молоко краще

"Якості стало більше, тому що ферм стало більше", - заявив Безрукий

Домашнє чи магазинне: експерт розповів, яке молоко краще

Керівник центру експертиз «Тест» Валентин Безрукий в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, де краще купувати молоко - домашнє на базарі чи промислового виробництва в магазинах.

«У мене більше претензій, безумовно, до базарного молока. З приводу домашнього молока, у нас колись були великі дослідження щодо закупки в інших містах. Я купував базарне молоко в Кривому Розі, сидить бабуся, в пляшках продає домашнє молоко, а воно фальсифіковане. Там є рослинні жири. Ми розуміємо, що це молоко не бабусине. Тобто хтось його їй вручив», - заявив експерт.

Читайте також: Яке молоко не можна вживати: українцям дали пораду

Він наголосив, що зауважень в експертів завжди більше до домашнього молока, ніж до промислового.

«З приводу виробників у нас можуть бути претензії, але їх менше. Наприклад, по мікробіології бувають зауваження, по кишковій паличці дуже рідко, по фальсифікації бували у нас по молоку два виробники в Харківській області. Але я не можу сказати, що претензій багато. Якості стало більше, тому що ферм стало більше, а ферми краще стежать за своїми коровами, ніж домашні (господарства - ред.)», - зазначив Безрукий.

Читайте також: Як правильно вибрати масло в магазині: українцям дали прості поради

Керівник центру експертиз "Тест" Валентин Безрукий в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів про якість молока в Україні та пояснив, від чого залежить його смак.

Джерело Україна 24 Теги