Карантин в Україні: лікар пояснив, в яких регіонах не потрібен локдаун

Сергій Дубров вважає адаптивний карантин "найбільш адекватним рішенням"

Карантин в Україні: лікар пояснив, в яких регіонах не потрібен локдаун

В Україні сьогодні немає потреби запроваджувати локдаун в усіх регіонах, але адаптивний карантин треба зробити жорсткішим.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" провідний експерт МОЗ у боротьбі з COVID-19, лікар Сергій Дубров.

"Я вважаю, що найбільш адекватним рішенням є саме адаптивний карантин, але заходи цього карантину мають бути жорсткішими, ніж зараз. У тих регіонах, де червоні зони, де ми маємо заповненість ліжок 75-80%, заходи мають бути найжорсткішими – обмеження руху громадського транспорту, жорсткі блокпости. Я нещодавно їздив на Закарпаття, не бачив жодного блокпосту, про які ми чуємо, наче вони встановлені", - сказав Дубров.

Читайте також: Карантин в Україні: академік спрогнозував терміни нового локдауну

Популярні відео

Водночас, за словами лікаря, абсолютно недоцільно зараз робити жорсткий локдаун у тих регіонах, де заповненість ліжок становить 15-18%, оскільки він триватиме "не три тижні, а 1,5-2 місяці".

"При заповненості ліжок у лікарнях до 70% варто впроваджувати жорсткі заходи, але насправді жорсткі, а не уявно жорсткі", - зазначив він.

Читайте також: Всіх українців обіцяють вакцинувати до кінця року: подробиці від Ляшка

Нагадаємо, в Києві через збільшення захворюваності на COVID-19 посилили карантин з 20 березня.

Заступник мера Києва Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як працюватиме громадський транспорт під час жорсткого карантину.

Джерело Україна 24 Теги