Росія розганяє новий фейк про Донбас: озвучені тривожні дані

Пропагандисти діють за сценарієм 2014 року, вважає Руслан Дейниченко

Росія розганяє новий фейк про Донбас: озвучені тривожні дані

Російська пропаганда останнім часом почала активно розганяти інформацію про те, що Україна начебто готує чергове загострення конфлікту на Донбасі.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" виконавчий директор проєкту StopFake Руслан Дейниченко.

"Ми проводимо постійний моніторинг інформаційного простору, зокрема ті меседжі, які розповсюджуються і російською пропагандою, і соціальними медіа з подачі роспропаганди. За останні тижні ми бачимо просто сплеск активності російських медіа, які розганяють інформацію про те, що начебто Україна йде в наступ, готує захоплення, бомбування Донбасу", - заявив він.

Читайте також: "В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Популярні відео

За словами експерта, все готується до того, "що начебто на Донбасі почнеться якась чергова операція, чергове загострення".

"На нашу думку, це свідчить про те, що так, як у 2014 році йшла підготовка самих росіян, що будуть якісь активні зусилля Росією зроблені й в Криму, і на Донбасі, зараз ми бачимо те саме. В інформаційний простір вкидаються ті теми, які розколюють українське суспільство", - зазначив Дейниченко.

Читайте також: Росія перейшла до нових форм пропаганди в Україні: експерт розкрив деталі

Раніше екссекретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Україна боротиметься з пропагандою Росії.

Джерело Україна 24 Теги